м.Ірпінь, (050) 311-70-79

Хто ми

про інноваційно-освітній простір «Творці Майбутнього»

Група громадських організацій та однодумців — батьки, талановиті досвідчені педагоги та інші фахівці — в умовах гострого дефіциту якісних освітніх послуг в Ірпінському регіоні створюють інноваційно-освітній простір «Творці майбутнього».

Проект об'єднає в собі декілька надважливих напрямків освітньо-виховного процесу та чи не найперше в Україні запропонує освітню екосистему, яка об’єднає в собі:

 • Дитячий садочок, школу і коледж,
  на основі педагогічних методик, які сприяють здоровому, гармонійному та творчому розвитку дитини, об’єднаних в дослідницьку, або живу, педагогіку;
 • Розвиваючі студії, творчо-прикладні майстерні та гуртки,
  а також спортивно-оздоровчі секції для дітей та дорослих;
 • «Центр сім’ї та відповідального батьківства»,
  діяльність якого буде спрямована на допомогу батькам в отриманні знання та навичок щодо виховання щасливих та успішних дітей. Ми глибоко розуміємо, що розвиток, успіх і щастя кожної дитини багато в чому залежить також і від її найближчого оточення — родини;
 • Академію інноваційної педагогіки,
  яка на основі досвіду та практики дослідницької педагогіки, а також найкращих педагогічних методик, які сприяють здоровому, гармонійному та творчому розвитку дитини, буде впроваджувати інновації в освіту;
 • Медично-оздоровчий, профілактичний, реабілітаційний та інклюзивний центри.

Наш освітній простір буде цікавий як дітям, так і батькам, які прагнуть цілісного розвитку для себе та своєї дитини, а також небайдужим освітянам, які приймають виклик та готові зробити свій внесок в розбудову та модернізацію сучасної системи освіти на практиці.

Повний комплекс заходів буде реалізовуватися поетапно протягом найближчих 5-6 років. Вже почали працювати Центр підготовки вчителів Академії інноваційної педагогіки, Центр сім’ї та відповідального батьківства, а також фахівці, що започатковують інклюзивно-освітній напрямок діяльності.

Цієї осені розпочнуть свою діяльність:

садочок з елементами вальдорфської методики розвитку дитини (для дітей 4-6 років);
альтернативна початкова школа (1-4 класи) з елементами вальдорфської педагогіки для дітей від 7 до 12 років;
• перші розвиваючі студії, творчо-прикладні майстерні та гуртки.

Оголошено перший набір — 40 дітей до дитячого садочку та 60 дітей до початкової школи. Через рік планується відкриття середньої школи, більшої кількісті гуртків, секцій, майстерень, а також басейну.

Якщо ви зацікавилися цим проектом — запрошуємо до активної співпраці. Оскільки ми — батьки, талановиті досвідчені педагоги та інші фахівці — прекрасно розуміємо, що тільки об’єднавшись разом, зможемо створити найкращий простір для наших діточок, в рамках якого вони зможуть отримати чудову можливість яскраво провести своє дитинство та розкрити свої здібності та таланти, з якими вони прийшли в наш світ.